مجله آموزشی آقای نرم افزار

مقالات به روز و کاربردی برای افزایش سطح دانش شما

تعرفه ی طراحی سایت

تعرفه ی طراحی سایت

تعرفه ی طراحی سایت

همانطور که میدانید یکی از وسیع ترین حوزه ی خدمات را که هزینه بردار است .می شود حوزه طراحی سایت بیان کرد. از این رو هر شخص یا شرکتی که به این کار مشغول است، ملاک های خود را داشته و قیمت های طراحی سایت متفاوتی را ارائه میکند که باعث سر درگمی کاربران و کارفرمایان میشود.از این رو هیچ تعرفه ی ثابتی درج نشده است به دلیل آن که نیازهای هر کاربر با یک دیگر متفاوت میباشد که ابتدا باید نوع وبسایت مشخص شود. این روزها تعداد دسته بندی سایت ها به سمت بی شمار شدن میل میکند.

سایت های خبری، سایت شرکتی، سایت فروشگاه آنلاین، سایت بازی آنلاین، سایت استریم و پخش آنلاین مولتی مدیا، سایت های دانلود، سایت آپلود، سایت های برون سپاری پروژه و… هر کدام ساختار و استراتژی طراحی مخصوص به خود را دارند.

سپس باید استانداردهایی که فارغ از نوع وبسایت که در طراحی آن بسیار مهم است را مد نظر قرار داد.رابط کاربری یا UI ، تجربه کاربری یا UX ، نمایش صحیح در موبایل و تبلت Responsive ، هماهنگی با تمام مرورگرهای موجود،کد نویسی سمت کاربر ، کد نویسی سمت سرور و …. مواردی است که به واسطه زمان و انرژی که بر روی آن صرف میشود در قیمت گذاری طراحی سایت تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

استانداردهای آقای برنامه نویس:


برای سفارش طراحی قالب میتوانید از طریق لینک درج شده در قسمت پایین اقدام نمایید.

ثبت سفارش

, , , , , , , ,