مجله آموزشی آقای نرم افزار

مقالات به روز و کاربردی برای افزایش سطح دانش شما

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی در دنیای امروز با توجه به فراهم شدن تمایل و خواسته مشتریان به این سبک خرید روز به روز در حال پیش رفت میباشد. عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود یک سایت فروشگاهی را خوب نام برد یکی از این عوامل طراحی  یک فروشگاه اینترنتی می باشد که باید به گونه ای طراحی شود که حس امنیت و اعتماد را به کاربر بده و او را به یک مشتری دائمی تبدیل نماید.

در مغازه یا فروشگاه های سنتی و یا مدرن همیشه سر و کار داشتن کارفرما با فروشندگان و ارباب رجوع یک اصل مهم به شمار می رود و همیشه باید دغدغه ی این را کارفرما داشته باشد تجهیزات فروشگاه سالم است یا خیر اجاره فروشگاه را سر موقع بده . حقوق کارکنان را سر موقع پرداخت نماید و همچنین استخدام چند فروشنده و…. اما با طراحی یک فروشگاه اینترنتی کارفرما دیگر نگران این نیست که شب است یا روز ، تعطیل است یا نه  و قادر است در سر تا سر ایران کالای خود را به راحتی به فروش برساند.

این را باید به یاد داشت که در فروشگاه اینترنتی نحوه استقبال فروشنده نقش مهمی در تصمیم گیری برای خرید دارد،سایتی موفق است که بر مبنای اصول روانشناسی ، عناصر بصری جالب و مناسب و استراتژی دقیق فروش طراحی شده باشد و به عنوان یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای برای شما عمل میکند.

آیا این را میدانید در آمد یک فروشگاه اینترنتی فعال از یک مغازه پر رفت و آمد بیشتر است؟

پس فرصت را از دست ندهید چون سایت های فروشگاهی به سرعت در حال رشد و پیشرفت هستند و استانداردهای UI و UX آنها همواره در حال رشد و بهبود می باشد.آقای نرم افزار نیز با تسلط کاملی که بر موضوع فروشگاه اینترنتی دارد همواره جدیدترین امکانات سایت فروشگاهی را که موجب افزایش در آمد و فروش میشوند را در سفارش هایی که دریافت میکند اعمال میکند.

اهمیت طراحی قالب های اختصاصی در طراحی سایت فروشگاهی

در قالب هایی که در فروشگاه های اینترنتی وجود دارد امکانات بسیار زیادی وجود دارد و گاهی ممکن است همین امکانات زیاد مورد نیاز شما نباشد و همین امر باعث افت کیفیت کار شما شود به دلیل این که حجم قالب بسیار زیاد است و درخواست هایی که به سرور ارسال میکند باعث کند شدن سایت شود.در قالب های سفارشی و اختصاصی از ابتدا بر حسب نیاز شما و سلیقه طراحی گرافیکی به صورت اختصاصی میشود و کد نویسی بسیار سبک تر و حرفه ای متناسب با نیاز شما انجام میشود.

برخی از امکانات که ما میتوانید در طراحی قالب وردپرس فروشگاهی برای شما در نظر بگیریم:

 


برای سفارش طراحی قالب فروشگاهی میتوانید از طریق لینک درج شده در قسمت پایین اقدام نمایید.

ثبت سفارش

, , , , , , , , , , ,